Bitdefender

Bitdefender GravityZone

bitdefender

Business Security oferuje najlepszą ochronę w rankingach dla komputerów PC, MAC, serwerów – zarządzanych i monitorowanych przez przeglądarkę www.

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu

GravityZone jest jednym rozwiązaniem dla biznesu, które może być zainstalowane lokalnie lub zdalnie w chmurze Bitdefender.
Antywirus, Antymalware z pro-aktywnym wykrywaniem heurystycznym, wielowarstwowa ochrona przed ransomware, potężny
anty-exploit, firewall i kontrolą urządzeń to najważniejsze funkcje, które zawarte są w 6 opcjach, wymienionych poniżej.

Porównanie wersji

Co sprawia, że Bitdefender GravityZone Business Security jest najlepszy?

Najwyżej ocenianie rozwiązania antywirusowe i antymalware
Active Virus Control wykorzystuje ciągłe monitorowanie procesów aby wykryć nawet najbardziej nieuchwytne zagrożenia.

Możesz przestać się martwić o infekcje i spowolnienie komputera
Korzystanie z zabezpieczeń Bitdefender daje twojej firmie przewagę w obronie przed atakami ze strony złośliwego oprogramowania. Możesz skupić się na swojej działalność, wiedząc, że Bitdefender chroni przed wirusami, spyware, robakami, trojanami i rootkitami.

Prosta, ale bardzo wydajna konsola
Lokalne i umieszczone w chmurze zarządzanie konsola z granularną kontrolą, taką jak niezagnieżdżone grupy, zdalna kwarantanna, konfigurowalne lokalizacje i opcje skanowania.

Oszczędzasz czas używając bardziej skutecznego menadżera
Nie-techniczy personel może w łatwy sposób ustawić ochronę uzywając konsoli osadzonej w chmurze, podczas gdy zaawansowani adminowie znajdą granuralne sterowniki, których potrzebują do wdrażania ochrony.

Ochrona stacji roboczych i serwerów
Możesz używać swojej licencji do ochrony stacji roboczych i serwerów. Liczba serwerów nie może przekraczać 30% ogólnej liczby chronionych urządzeń.

Oferta opłacalnego pakietu
Możesz użyć jednego rozwiązania do ochrony komputerów swoich pracowników oraz serwerów, z których korzystasz.

Kontrola aplikacji i www
Bitdefender GravityZone Business Security daje możliwość zdalnego ograniczenia lub zablokowania pracownikowi dostępu do niektórych aplikacji i stron internetowych.

Zwiększona wydajność i ochrona
Ograniczenie dostępu do niektórych aplikacji i stron internetowych może poprawić wydajność pracowników, a także zwiększa bezpieczeństwo.

Firewall, wykrywanie włamań, filtr www, doradca wyszukiwania
Firewall, IDS i możliwość filtrowania stron internetowych są niezbędnymi funkcjami w ochronie przed zagrożeniami internetowymi, takimi jak włamania i phishing.

W pełni funkcjonalny system zabezpieczeń
W przeciwieństwie do innych rozwiązań, które nie posiadają tych funkcji lub wymagają za nie dodatkowej opłaty, Bitdefender GravityZone Business Security oferuje je bez dodatkowych kosztów.

Ochrona wirtualnych serwerów i stacji roboczych
Bitdefender GravityZone Business Security, według testów przeprowadzonych przez AV-Test, chroni maszyny wirtualne bez najmniejszego zmniejszenia wydajności.

Kompleksowe rozwiązanie
To proste rozwiązanie do zarządzania fizycznymi lub wirtualnymi serwerami i stacjami roboczymi z tej samej konsoli.

iNET systemy informatyczne located at ul.Kasprowicza 52 , Jelenia Góra, pl . Reviewed by 94 customers rated: 4.8 / 5